Strešné produkty

  • Tyvek® Solid

    Vysoko difúzna kontaktná poistne hydroizolačná mambrána na šikmé strechy, ktorú je možné klásť na krokvy, tepelnú izoláciu alebo priamo na debnenie. Jedná sa o osvedčený produkt od popredného svetového výrobcu. Nadštandartná hrúbka funčnej vrstvy 220µm Vám prináša záruku kvality a dlhoročnej funkčnosti vo Vašej streche. Mnoho ľudí ocení jednoduchú manipuláciu s materiálom, kde bal má hmotnosť iba 6 kg.

  • Tyvek® Supro Plus Tape

    Extrémne odolná vysoko difúzna kontaktná poistne hydroizolačná membrána na šikmé strechy, ktorú je možné klásť na krokvy, tepelnú izoláciu alebo priamo na debnenie. Rovnako je možné použiť pre tzv. „vodotesné podstrešie“ teda 3. stupeň triedy A poistnej hydroizolácie. Jedná sa o špičkový produkt od popredného svetového výrobcu. Často býva táto membrána nazývaná "merecedesom" medzi difúznymi fóliami. Nadštandartná hrúbka funkčnej vrstvy 220µm laminovaná ďalšou vrstvou spunbodnu Vám prináša skutočnú istotu pre tie nenáročnejšie aplikácie.

  • Tyvek® Metal Plus Tape

    Vysoko difúzna kontaktná poistne hydroizolačná membrána na falcovanie plechovej šikmej strechy. Jedná sa o špeciálny produkt na separáciu plechových krytín so stojatou drážkou. Rovnako napomáha znižovať hluk pri padajúcom daždi či krúpach. Je vyrobená na bázi materiálu Tyvek® Supro, kde je najviac pridaná polypropylenová rohož zaisťujúca separáciu. Jedná sa o najkvalitnejší produkt, aký je možné zohnať pod plechovú krytinu.