Parozábrany

 • Tyvek® AirGuard® Smart Novinka na trhu

  Tyvek® AirGuard® Smart je pokročilá inteligentná technológia, ktorá zaisťuje vzduchotesnosť a bráni prenikaniu vlhkosti.

 • DuPont™ AirGuard® Sd 23

  Vysoko kvalitná trasparentná parotesná zábrana s veľmi vysokou mechanickou pevnosťou, ktorá rozhodujúcou mierou prispieva k zníženiu tepelných strát konvekcií. Ako súčasť vnútornej výstavby bola vyvinutá špeciálne na vzduchotesné položenie pod tepelnú izoláciu vnútri strešných a fasádnych konštrukčných systémov.

 • DuPont™ AirGuard® Reflective

  Vysoko kvalitná metalizovaná parotesná fólia pre reguláciu vodných pár, ktorá v zime znižuje tepelné straty. Odráža až 95% sálavého tepla. Jedná sa o najkvalitnejšiu metalizovanú parozábranu na trhu s najvyšším sd 2000 m.

 • DuPont™ AirGuard® Reflective E Novinka na trhu

  Vysoko kvalitná metalizovaná parotesná fólia pre reguláciu vodných pár, ktorá v zime znižuje tepelné straty. Odráža až 95% sálavého tepla. Nástupca AirGuard Reflective.

 • DuPont™ AirGuard® Sd5

  Parobrzda pro regulaci vodních par pro střechy, stropy a zdi, představující překážku pro pohyb vzduchu. Celkového vyvážení sušicí kapacity konstrukce je dosaženo pomocí materiálu AirGuard® Sd5 uvnitř a podkladu Tyvek® na vnější straně.